Idealny krój koszulki nocnej

Koszulki do spania są niezwykle wygodne. Są wybierane częściej niż standardowe pidżamy ze spodniami. Dlaczego kobiety tak polubiły koszulki i jak dobrać jej odpowiedni krój do figury?

Ubrania przeznaczone do spania nie muszą być brzydkie, stare i rozciągnięte. W nocy kobieta również chce czuć się kobieco, ładnie, przyciągać męski wzrok. Odpowiednio dobrany krój koszuli spełni swoją funkcję podkreślając atuty i zakrywając słabsze strony figury.

Piękna nocą
Koszula nocna powinna nam się przede wszystkim podobać. W wygodnej, ale nie ładnej koszuli nie będziemy czuć się dobrze. Na cienkich ramiączkach, czy z rękawkiem, długa, czy krótka ma za zadanie podkreślić naszą urodę i figurę. Ma także pełnić swoją podstawową funkcję –musi dać się w niej wygodnie spać.

Na co należy zwrócić uwagę?
Kupując koszulę przymierzmy ją. To co wisi i ładnie wygląda na wieszaku nie zawsze będzie wyglądać atrakcyjnie na nas. Koszulki krótkie podkreślą szczupłe nogi, dłuższa zasłoni masywne uda. Koszulka z rękawkami zakryje tęższe ramiona, a cienkie szelki sprawią, że kobieta będzie wyglądać lekko i zmysłowo. Panie z krągłościami powinny postawić na wzory podłużne oraz dekolty w kształcie litery „V”. Mały biust podkreślą kwiatowe wzory, poszycie pod biustem lub wszyte fiszbiny lub miseczki.

Ważne, by ramiączka koszulki mogły się regulować, materiał był dobrej jakości, koronka była dokładnie przyszyta. Jedwab słabej jakości będzie się zaciągał i nie posłuży nam długi czas.

Dobierając odpowiedni krój warto zwrócić uwagę na materiał. Większe Panie mogą niekorzystnie wyglądać w satynowych, świecących się tkaninach. Nie jest to jednak reguła, dlatego warto przymierzyć kilka różnych fasonów i materiałów.

Na specjalne okazje
Oczywiście koszulki do spania różnią się od koszulek na specjalne okazje. Te drugie są bardziej seksowne, półprzezroczyste lub przezroczyste i nie za bardzo nadają się do spania. Mają tylko pięknie wyglądać na kobiecie i podkreślać jej atuty. W tej kwestii można być bardziej odważną, dać się ponieść fantazji. Mężczyzna na pewno to doceni.

Autor