Bielizna na prezent dla kobiety

Wybór damskiej bielizny przysparza kłopotów samym kobietom, więc mężczyzna, chcąc zrobić wybrance tego rodzaju prezent, staje przed nie lada wyzwaniem. Niektórzy są zdania, że jest to pomysł skazany na niepowodzenie i zamiast samodzielnie wybierać komplet, decydują się na voucher na bieliznę. Czasem jednak warto zaryzykować i spróbować sprawić przyjemność nie tylko kobiecie... ale także sobie.

Przed zakupami
Nie można liczyć na to, że odwiedzając sklep z bielizną, mężczyzna „na oko” jest w stanie dobrać odpowiedni rozmiar. O wiele lepszą strategią jest odpowiednie przygotowanie – można postawić na szczerość i wprost zapytać partnerkę o rozmiar bielizny, ale jeśli zależy nam na niespodziance, warto poszukać innych sposobów. Najpewniejszym sposobem jest zaglądnięcie do damskiej szafy. Sprawdzając rozmiar stanika, najlepiej jednak zweryfikować go sięgając po kilka modeli i zapamiętać ten, który najczęściej się powtarza. Istotna jest zarówno liczba na początku, jak również litera znajdująca się za nią. Łatwiej będzie z doborem rozmiaru majtek, które oznaczone są podobnie jak ubrania literami S, M, L bądź XL.

Kobiece i męskie gusta
Posiadając informacje o rozmiarze, trzeba podjąć najważniejszą decyzję, czyli wybrać krój. Salony z damską bielizną najczęściej posiadają wykwalifikowany personel, co będzie nieocenioną pomocą dla mężczyzny. Nie warto wstydzić się ekspedientek, bo na podstawie nawet kilku podstawowych informacji potrafią trafnie odgadnąć preferencje kobiet.
Męskie fantazje mogą podpowiadać niezbyt klasyczne rozwiązania, które niekoniecznie będą odpowiadać kobiecie. Wybierając bieliznę erotyczną warto być ostrożnym, bo prezent zamiast miłą niespodzianką może stać się początkiem konfliktu. Jeśli wiemy, że partnerka nie lubi stringów czy gorsetów może warto postawić na klasyczne kroje, wykończone jednak seksowną koronką. Dość bezpiecznym rozwiązaniem jest także sięgnięcie do nocnych koszulek – wcale nie muszą być przesadnie skąpe, by podobać się mężczyźnie, a jednocześnie sprawić przyjemność kobiecie. Wiele pań chętnie skorzysta także z pończoch oraz dobranego do nich pasa. Jest to niezwykle efektowny element garderoby, a panie często rezygnują z niego na rzecz bardziej praktycznych wyborów. W roli prezentu ma szansę sprawdzić się jednak idealnie.

Autor