Atrakcyjna bielizna w rozmiarze XXL

Panie o pełniejszych kształtach skarżą się na problemy nie tylko przy wyborze ubrań wierzchnich, ale także bielizny. Odpowiedni rozmiar zapewni komfort i swobodę ruchów, ale może też całkowicie odmienić wygląd sylwetki. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy sięgnąć po ubranie o wyrazistym kroju lub bardziej przylegającym do ciała fasonie. Z pomocą przychodzą producenci staników, majtek oraz specjalnych koszulek.

Wyeksponowany biust
Kobiety o rozmiarze XXL najczęściej mogą pochwalić się kuszącym dekoltem. Jednak aby biust był właściwie podtrzymany i wyeksponowany, dobór stanika musi być niezwykle staranny. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnych brafitterek, jednak nawet samodzielnie można dobrać odpowiedni stanik, korzystając z tabeli rozmiarów. Będąc w sklepie, nie zapominajmy, że przymierzenie biustonosza to podstawa! Tylko wtedy można zweryfikować, czy stanik nie przesuwa się lub nie uciska. Najlepiej wykonać kilka intensywnych ruchów rękami, by sprawdzić jego dopasowanie.
Coraz więcej firm decyduje się wprowadzić do swojej oferty tzw. minimizery. Specjalny typ stanika został opracowany w taki sposób, by zmniejszyć zbyt obfite piersi. Jednocześnie gwarantuje on ich bardzo dobre podtrzymanie. Jego znakami rozpoznawczymi są szerokie ramiączka oraz wzmocnione miseczki zapewniające stabilność.

Majtki kształtujące sylwetkę
Wbrew pozorom nie tylko zabudowane i niezbyt wygodne majtki modelujące mogą korzystnie wpłynąć na wygląd pełniejszej sylwetki. Wystarczy sięgnąć po klasyczne figi, posiadające jednak wyższy stan. Posiadaczki większego rozmiaru powinny unikać zarówno wyciętych stringów, jak również zbyt dużych, wykonanych z bawełny modeli.

Bielizna na specjalne okazje
Producenci kuszą wieloma modelami bielizny korekcyjnej, która ma za zadanie ukryć brzuszek czy wysmuklić obfite uda. Jest ona wykonana z materiałów, które ściśle przylegają do ciała, co daje pożądany efekt, ale nie zawsze gwarantuje pełną swobodę ruchów. Jeśli chcemy skorzystać z tego typu bielizny, warto sięgać po nią tylko przy wyjątkowych okazjach, codziennie noszona może mieć niekorzystny wpływ na zdrowie.
Wiele kobiet obawia się również, jak mężczyźni zareagują na widok zabudowanych, elastycznych majtek. Korzystną alternatywą do wykorzystania podczas randki są różnorodne koszulki i halki modelujące. Spełnią one swoje zadanie, a jednocześnie nie będą tak kłopotliwe podczas ściągania.

Autor